O firmie

Zamontowana klimatyzacja z KAZO-Klima zapewni Państwu: - komfort termiczny z możliwością dowolnej regulacji wilgotności powietrza - lepszą jakość powietrza, klimatyzator oczyszcza i jonizuje powietrze co ma duży wpływ na lepsze samopoczucie w upalne dni i nie tylko - nowe modele klimatyzatorów rozwiązują problem namnażania się bakterii i grzybów - klimatyzacja zapewnia wymaganą w pomieszczeniu ilość świeżego powietrza zarówno latem jak i zimą kiedy dokucza nam smog

Profesjonaliści pod każdym względem !

Zajmujemy się głównie montażem-sprzedażą, przeglądami oraz konserwacją klimatyzatorów dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych.
Zamontowane przez nas urządzenia dają komfort w upalne lato i nie tylko. Dzięki nam zyskasz przyjemny chłód latem i podmuch świeżego ciepłego powietrza, kiedy zimą smogo przekracza wszelkie normy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wiemy, co potrafią zostawić po sobie „fachowcy”, dlatego postawiliśmy sobie za cel, aby nasze instalacje wykonane były estetyczne i po ich zakończeniu panował ład i porządek.
Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, głównie jest to Toruń i okolice. Jeśli jest taka potrzeba to podejmujemy się prac również w innych rejonach kraju.

Dlaczego Wybrać Nas?

  • Doświadczenie: Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjnej o pomp ciepła
  • Jakość: Stawiamy na najwyższą jakość wykonania naszych usług, korzystając z sprawdzonych i certyfikowanych urządzeń.
  • Indywidualne Podejście: Rozumiemy, że każdy klient ma inne potrzeby. Dlatego dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych wymagań każdego zlecenia.

Z KAZO-Klima Klimatyzacja Pompy ciepła zyskujesz partnera, który nie tylko dostarcza i montuje systemy klimatyzacyjne oraz systemy grzewcze, ale także troszczy się o ich długotrwałą wydajność i efektywność. Skontaktuj się z nami, a nasz zespół pomoże stworzyć optymalne warunki klimatyczne w Twoim otoczeniu!

 
 

Szybkie terminy

Montaż instalacji klimatyzacji i ogrzewania

Mieszkania i lokale usługowe

Bezpłatne oferty

Uczciwa i niezawodna usługa

Od ręki

Uzyskaj indywidualny rabat na pierwszą usługę

Lat na rynku
Dostępności
Opini
MIasto

Zobacz co inny klienci myślą o nas

"Najlepsza firma od klimatyzacji. Szybko sprawnie i cena adekwatna do usługi."
Anna Szczotka
"Zdecydowanie polecam, jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni ze współpracy. Profesjonalna obsługa, chętnie doradzała jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w naszym domu. Montażyści pracowali w ekspresowym tempie. Polecam".
Józef Kowalski
"Polecam korzystam z ich usług od kilku lat, wykonali montaż w kilku lokalach. Przerabiałem już kilka firm i jedynie Kazo-klima spełniła moje oczekiwania co do montażu jak i późniejszego serwisu klimatyzacji!"
Adam Mickiewicz